نتایج جستجو برای عبارت :

نفخ شکمبه گوساله

نفخ شکمبه گوساله 
• در اثر تجمع زیاد گاز در شکمبه، به علت اختلال در عمل آروغ زدن، ایجاد می‌شود.
• علل:
– اشکال در تغذیه
– عدم عادت به جیره غذایی غیر شیر
– اختلال عملکرد ناودان مری
• علائم:
– اتساع تهیگاه چپ و صدای طبل در ناحیه، که با ضربه زدن شنیده می‌شود.
– لگد زدن به شکم و نشست و برخاست زیاد
• درمان:
– اصلاح جیره
– استفاده از سوند معدی، برای خارج کردن گاز
– استفاده از سوزن بلند در موارد اورژانسی
 امام صادق ع فرمود در انمیان که پیغمبر ص در مسجدالحرام بود ولباسهای نو در بر داشت مشرکین شکمبه شتری را بر او افکندند ولباسهایش را الوده کرده اند پیغمبر از این عمل بقدری ناراحت شد که خدا داند انگاه نزد ابوطالب امد وگفت ای عمو حسب   حسب مرد دین وارزش و کارهای نیک  وصفات پسندیده وکردار شایسته اوست  ونیز صفات حمبده پدران اوست زیرا شخصیت مرد بوسیله اینها بحساب مباید  مرات ص360.         معنی حسب بود توصیح دادم.      مرا در میان خود چگونه میبینی او گ
پاورپوینت بررسی غذا دادن روزانه گوساله
پاورپوینت بررسی غذا دادن روزانه گوساله در 16اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

دسته بندی
فایلهای با ارزش سایر رشته ها

فرمت فایل
pptx

حجم فایل
779 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
16

پاورپوینت بررسی غذا دادن روزانه گوساله  در 16اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

The Digestive system
در هنگام تولد معده ئ گوساله از4 قسمت تشکیل شده؛ نگاری و شکمبه و هزارلا و شیردان. 
شیردان تنها قسمت فعال معده می باشد.
شکمبه ت
مشاور پرورش شترمرغ

دانه ذرت مزایای تغذیه ای :
 نسبت به اغلب غلات  دارای بالاترین  میزان انرژی است .  
میزان چربی موجود  در ذرت ، دو برابر  گندم و جو بوده ، اما کیفیت  و کمیت  پروتئین آن نسبت به گندم کمتر است.
میزان نشاسته در دانه آن بالا (70-65%) اما میزان پروتئین.  الیاف  و مواد معدنی آن کم است. نشاسته آن در مقایسه  با گندم  و جو در  سیستم گوارشی نشخوار کنندگان  اهسته تر  تجزیه می شود .
گزارش شده  است که نشاسته  ذرت نسبت به فرآیند  تجزی

بیش از 200 نوع کاهو وجود دارد. با این حال ، بعضی از آنها رایج تر و آسان تر رشد می کنند مانند کاهو شکمبه و کوه یخ. امروز ، ما توصیه هایی را برای شما ارائه می دهیم که کدام یک را انتخاب کنید.

انواع کاهو وجود دارد که می توانید در باغچه خود پرورش دهید و در اندازه ها ، شکل ها و طعم های مختلفی وجود دارند. آیا نمی دانید کدام یک را می توانید رشد کنید؟ امروز ، ما در مورد گزینه های موجود برای رشد خود می گوییم.
ادامه مطلب
مشاور پرورش شترمرغ

دانه ذرت مزایای تغذیه ای :
 نسبت به اغلب غلات  دارای بالاترین  میزان انرژی است .  
میزان چربی موجود  در ذرت ، دو برابر  گندم و جو بوده ، اما کیفیت  و کمیت  پروتئین آن نسبت به گندم کمتر است.
میزان نشاسته در دانه آن بالا (70-65%) اما میزان پروتئین.  الیاف  و مواد معدنی آن کم است. نشاسته آن در مقایسه  با گندم  و جو در  سیستم گوارشی نشخوار کنندگان  اهسته تر  تجزیه می شود .
گزارش شده  است که نشاسته  ذرت نسبت به فرآیند  تجزی
مرا خویی است که نخواهم که هیچ دلی از من آزرده شود. این‌که جماعتی خود را در سماع بر من می‌زنند و بعضی یاران ایشان را منع می‌کنند، مرا آن خوش نمی‌آید. و صد بار گفته‌ام برای من کسی را چیزی مگویید. من به آن راضی‌ام و آخر من تا این حد دلدارم که این یاران که به نزد من می‌آیند، از بیم آن که ملول نشوند، شعری می‌گویم تا به آن مشغول شوند، و اگر نه من از کجا شعر از کجا؟
واللّه که من از شعر بیزارم، و پیش من از این بَتَر چیزی نیست! هم‌چنان است که یکی دست در
77-  و من کلام له (علیه السلام)
> و ذلک حین منعه سعید بن العاص حقه <
إِنَّ بَنِی أُمَیَّةَ لَیُفَوِّقُونَنِی تُرَاثَ مُحَمَّدٍ (صلی الله علیه وآله) تَفْوِیقاً وَ اللَّهِ لَئِنْ بَقِیتُ لَهُمْ لَأَنْفُضَنَّهُمْ نَفْضَ اللَّحَّامِ الْوِذَامَ التَّرِبَةَ.
# قال الشریف : و یروی التراب الوذمة و هو علی القلب ، قال الشریف و قوله (علیه السلام) لیفوقوننی أی یعطوننی من المال قلیلا کفواق الناقة و هو الحلبة الواحدة من لبنها ، و الوذام جمع وذمة و هی
مشاور پرورش شترمرغ

در صورت استفاده از جو  در جیره نشخوارکنندگان ، میزان کم (حدودا10 درصد )  از آن بدون آنکه تخمیر شود  می توان  از شکمبه عبور  نماید . از نظر کیفی ، جو مثل تمام غلات از کیفیت پروتئین متوسطی برخوردار بوده  و به ویژه از نظر  اسید آمینه لیزین  محدودیت  و یا کمبود دارد.
 جو جهت  تکمیل  علوفه ها مناسب بوده اما در این مورد و بویژه در مورد دانه هایی که عمل آوری  می شوند باید به تعادل مواد معدنی  و ویتامین  جیره توجه نمود .
 جو بطور
مشاور تلفنی پرورش شترمرغ

در صورت استفاده از جو  در جیره نشخوارکنندگان ، میزان کم (حدودا10 درصد )  از آن بدون آنکه تخمیر شود  می توان  از شکمبه عبور  نماید . از نظر کیفی ، جو مثل تمام غلات از کیفیت پروتئین متوسطی برخوردار بوده  و به ویژه از نظر  اسید آمینه لیزین  محدودیت  و یا کمبود دارد.
 جو جهت  تکمیل  علوفه ها مناسب بوده اما در این مورد و بویژه در مورد دانه هایی که عمل آوری  می شوند باید به تعادل مواد معدنی  و ویتامین  جیره توجه نمود .
 جو
مشاور پرورش شترمرغ

جو
 مزایای تغذیه ای
 جو یک ماده  خوراکی ایده آل  برای نشخوار کنندگان  و غیر نشخوار کنندگان  محسوب می شود.  میزان  پروتئین  خام  آن بین 6 تا 14% متغییر  بوده ، اما  بطور  متوسط 12-11% پروتئین دارد.  نشخوارکنندگان از  انرژی  بالای  جو که بیشتر از نشاسته  آن ناشی شده  و به میزان زیادی قابل تخمیر است بهره می گیرند  و این امر باعث افزایش  پروتئین  شیر  و تسریع رشد می شود.
استفاده از جو در جیره حیوانات تک معده ای ها مانند خوک و طی
فرمول شیمیایی:CoSo4جرم مولکولی:١٥٤,٩g/molدرصد خلوص:٢٠/٥٪؜تا٢١٪؜ترکیبی متشکل از کبالت و گوگرد است.رایج ترین شکل سولفات کبالت نوع هیدراته آن است(CoSo4.7H2o,CoSo4.H2o)این ترکیب به صورت پودر کریستال قرمز رنگ موجود است.این ماده محلول در آب،کمی محلول در اتانول و به خصوص محلول در متانول است.انحلال پذیری سولفات کبالت در آب ٦٠٤g/lو در دمای ٣درجه سانتی گراد مباشد.نمک سولفات کبالت جزو مواد پارا مغناطیسی میباشد.دمای ذوب این ترکیب ٧٣٥درجه سلسیوس و اسیدیته آن٤است،ای
فرمول شیمیایی:CoSo4جرم مولکولی:١٥٤,٩g/molدرصد خلوص:٢٠/٥٪؜تا٢١٪؜ترکیبی متشکل از کبالت و گوگرد است.رایج ترین شکل سولفات کبالت نوع هیدراته آن است(CoSo4.7H2o,CoSo4.H2o)این ترکیب به صورت پودر کریستال قرمز رنگ موجود است.این ماده محلول در آب،کمی محلول در اتانول و به خصوص محلول در متانول است.انحلال پذیری سولفات کبالت در آب ٦٠٤g/lو در دمای ٣درجه سانتی گراد مباشد.نمک سولفات کبالت جزو مواد پارا مغناطیسی میباشد.دمای ذوب این ترکیب ٧٣٥درجه سلسیوس و اسیدیته آن٤است،ای
مشاور تلفنی پرورش شترمرغ

آموزش مجازی پرورش شترمرغ

جو جهت  تکمیل  علوفه ها مناسب بوده اما در این مورد و بویژه در مورد دانه هایی که عمل آوری  می شوند باید به تعادل مواد معدنی  و وی
مشاور پرورش شترمرغ

جو بطور
مشاور تلفنی پرورش شترمرغ

جو
آقای سید حمید رضا حسین زاده در خصوص برخورد با یکی از سلبریتی های دست چندمی نوشتند:
یک نیمچه سلبریتی با شعار سال رهبری شوخی کرده، حالا رگ غیرت آقایان باد کرده و طرف را تهدید کرده اند که یا توبه کن یا فلانت می کنیم.
حضرات رسما ولایت فقیه را با سلطنت فقیه اشتباه گرفته اند.
بر سر پیامبر. ص. شکمبه گوسفند می ریختند، حضرت را ناسزا می گفتند، سنگش می زدند، کدام یک را وقتی به قدرت رسید مواخذه کرد؟
حضرت امیر. ع. وقتی حاکم بود، در مسجد کوفه تهدید به قتل می کر
جگروز کباب خوشمزه ای است که در استان لرستان درست می‌شود. این غذا پس از پیچیدن جگر در لایه نازکی از چربی روی آتش کباب می‌شود.

جگر از لذیذترین گوشت ها برای تهیه کباب است. خوردن جگر به دلیل داشتن آهن و ویتامین به کسانی که دچار فقر آهن و کم خونی هستند، توصیه می‌شود. جگر به شیوه های مختلفی طبخ می‌شود که از بهترین راه های پخت آن، کباب کردن روی زغال است.
یکی از کباب های خوشمزه با جگر، جگروز یا جگر کفن پیچ است. این کباب که متعلق به لرستان است، از تر
سوالات گوسفند داری آزمون فنی و حرفه ای تعداد بیش از 300 نمونه سوال آزمون ادواری فنی و حرفه ای پروروش دام سبک (پرورش گوسفند و بز ) با جواب تستی

دسته بندی
کشاورزی

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
6510 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
30

بخش از سوالات لینک بالا:
 ) کمبود کدام ویتامین در عرضه ریکتزنقش دارد؟
۱- ویتامین A
2- ویتامین E
3- ویتامین C
4- ویتامین D ☑
 ) رطوبت مناسب برای سیلوی خندقی با ارتقاع ۳٫۵ متر چقدر است؟
۱- ۶۵-۷۵% ☑
۲- ۸۰%
۳- ۶۰-۷۰%
۴- ۷۰-۷۵%

) از اوره به عنوان
سوالات گوسفند داری آزمون فنی و حرفه ای تعداد بیش از 300 نمونه سوال آزمون ادواری فنی و حرفه ای پروروش دام سبک (پرورش گوسفند و بز ) با جواب تستی

دسته بندی
کشاورزی

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
6510 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
30

بخش از سوالات لینک بالا:
۱- ویتامین A
2- ویتامین E
3- ویتامین C
4- ویتامین D ☑
۱- ۶۵-۷۵% ☑
۲- ۸۰%
۳- ۶۰-۷۰%
۴- ۷۰-۷۵%

) از اوره به عنوان

دسته بندی
کشاورزی

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
6510 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
30

بخش از سوالات لینک بالا:
۱- ویتامین A
2- ویتامین E
3- ویتامین C
4- ویتامین D ☑
۱- ۶۵-۷۵% ☑
۲- ۸۰%
۳- ۶۰-۷۰%
۴- ۷۰-۷۵%

) از اوره به عنوان

دسته بندی
کشاورزی

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
6510 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
30

بخش از سوالات لینک بالا:
۱- ویتامین A
2- ویتامین E
3- ویتامین C
4- ویتامین D ☑
۱- ۶۵-۷۵% ☑
۲- ۸۰%
۳- ۶۰-۷۰%
۴- ۷۰-۷۵%

) از اوره به عنوان
عوامل ضد تغذیه ای (ANFs)، همچنین به عنوان مواد مغذی، مواد ثانویه یا متابولیت های ثانویه گیاه شناخته می شوند، ترکیباتی هستند که ممکن است توسط خودشان یا از طریق محصولات متابولیکی مورد استفاده قرار گیرند. در صورت استفاده، این خوراک می تواند بر سلامتی و تولید حیوانات تأثیر می گذارند.عوامل ضد تغذیه ای ممکن است اثرات سوء متعددی داشته باشد: کاهش مواد مغذی، هضم پذیری، جذب مواد مغذی و غیره. سطح پایین عوامل ضد تغذیه ای در هر نوع خوراک دام توصیه می شود و
نکات آشپزی کرن بریاگرچه کرن بری با تعطیلات مانند شکرگذاری و کریسمس همراه است و اغلب فقط به عنوان سس کنسرو زغال اخته خورده می شود ، اما این میوه تازه یا خشک یک ماده عالی برای اضافه کردن به هر دو نوع دستور العمل شیرین و خوش طعم در تمام طول سال است. کرن بری در سس های خانگی ، ژله ها ، دمنوش ها و کالاهای پخته شده و همچنین انواع غذاهای خوش طعم فوق العاده است.اما قبل از شیرجه رفتن به یک دستور العمل ، بهتر است چند نکته را در زیر کمربند خود داشته باشید تا
سالاد سزار کلاسیک با ترد های خانگی و تزیین سزار سبک - برای زمانی که می خواهید مهمانان شام خود را تحت تأثیر قرار دهید.
اگر شما به همان اندازه که دوست دارید دستور العمل های سزارین را داشته باشید ، سس و سس سیر خامه ای ما و سالاد ماکارونی سزار را ببینید.
سالاد سزار کلاسیک در کاسه ای با کروت های خانگی ، پارمسان تراشیده شده و سس سالاد سزار
این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. خط مشی افشای من را بخوانید.
پسرم ، دیوید ، برای تشکر از این دستور العم
از مشتریانی بخواهید که یک مسیری با اندیشه را طی کنند.
داشتن یک مسیر با فکر خوب می تواند بازدید دلپذیر تری از فروشگاه شما داشته باشد زیرا ترافیک کنترل می شود و بلافاصله یک محیط ذن مانند مغازه شما را خاموش می کند. این روش همچنین تضمین می کند که محصولات شما حداکثر در معرض دید قرار بگیرند. اطمینان حاصل کنید که مشتریان خود را با توجه به نمایشگرهای جلب توجه به آنها پاداش می دهند زیرا آنها مسیری را که برای آنها تعیین کرده اید دنبال می کنند.
دیوار لهج
مهارت های اساسی خاصی وجود دارد (یا شیوه های دامپروری) که همه دامداران باید به آنها تسلط داشته باشند.
بهبود وضعیت بدنی گوسفندان
نمره دهی وضعیت بدن یکی از با ارزش ترین ابزارهای مدیریت چوپان است. نمره دهی وضعیت بدن کاربردهای بسیاری دارد ، از جمله ارزیابی وضعیت سلامتی و تغذیه ای گوسفند ، تعیین آمادگی گوسفند برای پرورش و ارزیابی آمادگی بازار گوسفند. این یکی از نقاط بررسی در Five Point Check® ، ابزاری برای تصمیم گیری در مورد طوفان شبح است.
گوسفندها معمو
متن وفاداری سگ به انسان
در این مطلب از سایت جسارت تصمیم گرفته مجموعه متن و شعر در مورد سگ را برای شما تهیه نماییم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. برای دیدن شعر در مورد گرگ و شعر در مورد گربه روی لینک کلیک نمایید.
دنیا پر از سگ است جهان سر به سر سگی ست
غیر از وفــــــــــا تـــمام صفات بشــر سگی ست!
لبخند و نان به سفره ی امشب نمی رسد
پایان مــاه آمد و خــلق پـدر سگــــی ست
شعر در مورد سگ
از بوی دود و آهن و گِل مست می شود
در سرزمین من عرق
جملات زیبا در مورد وفای سگ
در این مطلب از سایت جسارت تصمیم گرفته مجموعه متن و شعر در مورد سگ را برای شما تهیه نماییم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. برای دیدن شعر در مورد گرگ و شعر در مورد گربه روی لینک کلیک نمایید.
شعر در مورد سگ
در سرزمین من
جملات زیبا درباره سگها
شعر در مورد سگ
در سرزمین من عرق
جملات زیبا درباره وفای سگ
شعر در مورد سگ
در سرزمین من ع
جملاتی درباره وفای سگ
شعر در مورد سگ
در سرزمین من عرق ک
جملات کوتاه در مورد وفای سگ
شعر در مورد سگ
در سرزمین من
جملات فلسفی درباره سگ
شعر در مورد سگ
در سرزمین من عرق ک
جملات بزرگان درباره سگ
شعر در مورد سگ
در سرزمین من عرق
نگاهی به زندگی و شخصیت حضرت خدیجه سلام الله علیها

سخن راندن از حضرت
خدیجه (س) هم سهل است و هم صعب! چرا که کدام مسلمان است که نام این بانوی بزرگوار
و حکایت ایثار بی مانند او و تأثیر آن در احداث، ابقاء و اقامه دین و اسلام
را نشنیده باشد؟! و دشوار است چون با شخصیتی عظیم روبرو هستیم که مات و مبهوت
عظمت و جلال اوئیم.
 براستی با این